TNPW04023K83BYEP
Numer produktu DigiKey
541-TNPW04023K83BYEPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW04023K83BYEPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-TNPW04023K83BYEPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW04023K83BYEP
Opis
RES 3.83K OHM 0.1% 0.13W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.83 kOhms ±0,1% 0,13W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)