TNPW040220K0BETD
Numer produktu DigiKey
541-TNPW040220K0BETDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW040220K0BETDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-TNPW040220K0BETDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPW040220K0BETD
Opis
RES 20K OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPW040220K0BETD Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)