TNPW040212K1BEED | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TNPW040212K1BEED |
Opis | RES 12.1K OHM 0.1% 0.13W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12.1 kOhms ±0,1% 0,13W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TNPW040212K1BEED Modele |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |