TNPW020140K0DEED | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TNPW020140K0DEED |
Opis | RES 40K OHM 0.5% 0.075W 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 kOhms ±0,5% 0,075W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TNPW020140K0DEED Modele |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,010" (0,26mm) |