TNPW020124K9BEED
Numer produktu DigiKey
541-TNPW020124K9BEEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-TNPW020124K9BEEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TNPW020124K9BEED
Opis
RES 24.9K OHM 0.1% 0.075W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.9 kOhms ±0,1% 0,075W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPW020124K9BEED Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)