TNPV12103M01DEEA
Numer produktu DigiKey
541-2547-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2547-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2547-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPV12103M01DEEA
Opis
RES SMD 3.01M OHM 0.5% 1/3W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.01 MOhms ±0,5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPV12103M01DEEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,100" (3,20mm x 2,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)