TNPV1210121KDEEA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 155
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
121 kOhms ±0,5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa