TNPV1206510KFHEA
Numer produktu DigiKey
541-3265-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3265-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3265-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPV1206510KFHEA
Opis
RES SMD 510K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPV1206510KFHEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)