TNPV1206499KBXEA
Numer produktu DigiKey
541-4636-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-4636-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-4636-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TNPV1206499KBXEA
Opis
RES 499 KOHM 0.1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
499 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, wysokie napięcie, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)