TNPU1206590RAZEN00
Numer produktu DigiKey
TNPU1206590RAZEN00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPU1206590RAZEN00
Opis
RES SMD 590 OHM 0.05% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
590 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
TNPU1206590RAZEN00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)