TNPU0805715RAZEN00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
715 Ohms ±0,05% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPU0805715RAZEN00
Numer produktu DigiKey
TNPU0805715RAZEN00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPU0805715RAZEN00
Opis
RES SMD 715 OHM 0.05% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPU0805715RAZEN00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)