TNPU0603210RBZEN00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
210 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TNPU0603
TNPU0603210RBZEN00
Numer produktu DigiKey
TNPU0603210RBZEN00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPU0603210RBZEN00
Opis
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TNPU0603210RBZEN00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)