TNPU0603191RAZEN00
Numer produktu DigiKey
TNPU0603191RAZEN00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TNPU0603191RAZEN00
Opis
RES SMD 191 OHM 0.05% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
191 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TNPU0603191RAZEN00 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)