TMC05030R00FE02
TMC05030R00FE02
TMC05030R00FE02
Numer produktu DigiKey
TMC50-30-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMC05030R00FE02
Opis
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
TMC05030R00FE02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rezystancja
30 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W