TMC0501R000FE02
TMC0501R000FE02
TMC0501R000FE02
Numer produktu DigiKey
TMC50-1.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMC0501R000FE02
Opis
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMC0501R000FE02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
1 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W