SOMC1603100KFEA
Numer produktu DigiKey
SOMC100KGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SOMC100KGCT-ND - Taśma cięta (CT)
SOMC100KGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SOMC1603100KFEA
Opis
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm ±1% 160mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SOMC1603100KFEA Modele
Kategoria
Liczba wtyków
16
Producent
Vishay Dale
Moc na element
160mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
100k
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,090" (2,29mm)