RWR89S22R1DSB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
22.1 Ohms ±0,5% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR89S22R1DSB12
Numer produktu DigiKey
RWR89S22R1DSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR89S22R1DSB12
Opis
RES 22.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR89S22R1DSB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)