RWR89S1R13FSS70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
1.13 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR89S1R13FSS70
Numer produktu DigiKey
RWR89S1R13FSS70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR89S1R13FSS70
Opis
RES 1.13 OHM 3W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR89S1R13FSS70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)