RWR89N6190BSB12
Numer produktu DigiKey
RWR89N6190BSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR89N6190BSB12
Opis
RES 619 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
619 Ohms ±0,1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Modele EDA/CAD
RWR89N6190BSB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)