RWR89N20R5FRS70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
20.5 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR89N20R5FRS70
Numer produktu DigiKey
RWR89N20R5FRS70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR89N20R5FRS70
Opis
RES 20.5 OHM 3W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR89N20R5FRS70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)