RWR84S4R02FRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
4.02 Ohms ±1% 7W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR84S4R02FRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR84S4R02FRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR84S4R02FRRSL
Opis
RES 4.02 OHM 7W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR84S4R02FRRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)