RWR84N51R1FPB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
51.1 Ohms ±1% 7W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR84N51R1FPB12
Numer produktu DigiKey
RWR84N51R1FPB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR84N51R1FPB12
Opis
RES 51.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR84N51R1FPB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)