RWR82S39R2FRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
39.2 Ohms ±1% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR82S39R2FRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR82S39R2FRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR82S39R2FRRSL
Opis
RES 39.2 OHM 1.5W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR82S39R2FRRSL Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,078" x 0,312" (1,98mm x 7,92mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)