RWR82NR499FSB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
499 mOhms ±1% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR82NR499FSB12
Numer produktu DigiKey
RWR82NR499FSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR82NR499FSB12
Opis
RES 0.499 OHM 1.5W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR82NR499FSB12 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±650ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,078" x 0,312" (1,98mm x 7,92mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)