RWR81SR332FRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
332 mOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR81SR332FRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR81SR332FRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR81SR332FRRSL
Opis
RES 0.332 OHM 1W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR81SR332FRRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±650ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)