RWR81S9090BRB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
909 Ohms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR81S9090BRB12
Numer produktu DigiKey
RWR81S9090BRB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR81S9090BRB12
Opis
RES 909 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR81S9090BRB12 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)