RWR81S47R0BSB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 Ohms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR81S47R0BSB12
Numer produktu DigiKey
RWR81S47R0BSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR81S47R0BSB12
Opis
RES 47 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR81S47R0BSB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)