RWR81S1R00FRS70
Numer produktu DigiKey
541-RWR81S1R00FRS70TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RWR81S1R00FRS70CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RWR81S1R00FRS70
Opis
RES 1 OHM 1W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Modele EDA/CAD
RWR81S1R00FRS70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)