RWR81N1R54FSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
1.54 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR81N1R54FSBSL
Numer produktu DigiKey
RWR81N1R54FSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR81N1R54FSBSL
Opis
RES 1.54 OHM 1W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR81N1R54FSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)