RWR81N1R00FPS70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1 Ohms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR81N1R00FPS70
Numer produktu DigiKey
RWR81N1R00FPS70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR81N1R00FPS70
Opis
RES 1 OHM 1W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR81N1R00FPS70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,250" (2,16mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)