RWR80S9310FSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
931 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80S9310FSBSL
Numer produktu DigiKey
RWR80S9310FSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR80S9310FSBSL
Opis
RES 931 OHM 2W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80S9310FSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)