RWR80S1R00FRB12
Numer produktu DigiKey
541-RWR80S1R00FRB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR80S1R00FRB12
Opis
RES 1 OHM 2W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Modele EDA/CAD
RWR80S1R00FRB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)