RWR80NR249DSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
249 mOhms ±0,5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80NR249DSBSL
Numer produktu DigiKey
RWR80NR249DSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR80NR249DSBSL
Opis
RES 0.249 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80NR249DSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±650ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)