RWR80N56R2FRS70 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
56.2 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80N56R2FRS70
Numer produktu DigiKey
RWR80N56R2FRS70-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR80N56R2FRS70
Opis
RES 56.2 OHM 2W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80N56R2FRS70 Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)