RWR80N45R3BSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
45.3 Ohms ±0,1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80N45R3BSBSL
Numer produktu DigiKey
RWR80N45R3BSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR80N45R3BSBSL
Opis
RES 45.3 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80N45R3BSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)