RWR80N1201DSS73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.2 kOhms ±0,5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80N1201DSS73
Numer produktu DigiKey
RWR80N1201DSS73-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR80N1201DSS73
Opis
RES 1.2K OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80N1201DSS73 Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)