RWR78N24R9FRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
24.9 Ohms ±1% 10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR78N24R9FRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR78N24R9FRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR78N24R9FRRSL
Opis
RES 24.9 OHM 10W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR78N24R9FRRSL Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,780" (9,53mm x 45,21mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)