RWR74S1R50DSB12
Numer produktu DigiKey
RWR74S1R50DSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR74S1R50DSB12
Opis
RES 1.5 OHM 5W 0.5% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 Ohms ±0,5% 5W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Modele EDA/CAD
RWR74S1R50DSB12 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)