RWR71S1820FRBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
182 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR71S1820FRBSL
Numer produktu DigiKey
RWR71S1820FRBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR71S1820FRBSL
Opis
RES 182 OHM 2W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR71S1820FRBSL Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,812" (4,75mm x 20,62mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)