RWR71N4021DSB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.02 kOhms ±0,5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR71N4021DSB12
Numer produktu DigiKey
RWR71N4021DSB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR71N4021DSB12
Opis
RES 4.02K OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RWR71N4021DSB12 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,812" (4,75mm x 20,62mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)