RNR65J1960DPBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
196 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNR65J1960DPBSL
Numer produktu DigiKey
541-RNR65J1960DPBSLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNR65J1960DPBSL
Opis
RES 196 OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)