RNR60J3012DRB14
Numer produktu DigiKey
541-RNR60J3012DRB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNR60J3012DRB14
Opis
RES 30.1K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30.1 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNR60J3012DRB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)