RNR55H7151FSR36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 150
7.15 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNR55H7151FSR36
Numer produktu DigiKey
541-RNR55H7151FSR36TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNR55H7151FSR36
Opis
RES 7.15K OHM 1% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNR55H7151FSR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)