RNR55H69R8FSBSL65 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
69.8 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNR55H69R8FSBSL65
Numer produktu DigiKey
541-RNR55H69R8FSBSL65-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNR55H69R8FSBSL65
Opis
RES 69.8 OHM 1% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)