RNR55H1740FSRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 497
174 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNR55H1740FSRSL
Numer produktu DigiKey
RNR55H1740FSRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNR55H1740FSRSL
Opis
RES 174 OHM 1/8W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNR55H1740FSRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)