RNC70J2000FRB14
Numer produktu DigiKey
541-RNC70J2000FRB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC70J2000FRB14
Opis
RES 200 OHM 1% 3/4W AXIAL
Szczegółowy opis
200 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)