RNC70H1503FMRE5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
150 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC70H1503FMRE5
Numer produktu DigiKey
541-RNC70H1503FMRE5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC70H1503FMRE5
Opis
RES 150K OHM 1% 3/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)