RNC65K1742FMB14
Numer produktu DigiKey
541-RNC65K1742FMB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC65K1742FMB14
Opis
RES 17.4K OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
17.4 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)