RNC65K1000FPR36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla RNC65K1000FPR36 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC65K1000FPR36
Numer produktu DigiKey
541-RNC65K1000FPR36TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC65K1000FPR36
Opis
RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
94 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNC65K1000FPR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)