RNC65J2002BRRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
20 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC65J2002BRRE6
Numer produktu DigiKey
541-RNC65J2002BRRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC65J2002BRRE6
Opis
RES 20K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)